Venkovní vánoční ozdoby

Venkovní vánoční koule žlutáObdobí vánočních svátků si beze sporu žádá krásnou vánoční výzdobu. Nabídka vánočních dekorací se natolik rozšířila, že nám již umožňuje i zdobení vánočních stromků venku okolo svého bydlení a kolem komerčních objektů. Zdobí se nejen vánoční stromy, ale i vstupní prostory do domů, římsy, ploty, zdi, balkóny, pergoly, altánky, keříky apod.

Pro venkovní vánoční dekoraci je však třeba zvolit odolné a kvalitní vánoční ozdoby. Firma EuroPalms se již po několik let specializuje na výrobu vánočních ozdob. Venkovní vánoční koule vyrábí z odolného plastu s atraktivní lesklou a oblíbenou metalickou povrchovou úpravou doplněnou o třpytící se glitry.

Měděná borová šiškaKromě vánočních koulí jsou v nabídce i další zajímavé dekorace k zavěšení na vánoční stromy nebo vánoční girlandy v podobě např. velmi pěkných měděných borových šišek.

Venkovní vánoční ozdoby můžete použít na živý i umělý vánoční stromek. Vánoční koule je vhodné skombinovat s vánočním osvětlením, díky čemuž se zvýrazní lesk a třpyt vánoční výzdoby.