Novinky 2013

Novinky EuroPalms se objevují vždy na jaře, ale i během roku se můžeme těšit na novinky, který výrobce postupně přidává do sortimentu. Na této straně vás budeme informovat o posledních novinkách z produkce dekorací, umělých rostlin, osvětlení a květináčů značky EuroPalms. Tedy alespoň malá ochutnávka z daných kategorií výrobků.

Květináče

V roce 2011 to byly v oblasti květináčů zejména novinky s označením LEICHTSIN. Výrobce doplnil proktické rozměry ke všem těmto květináčům a květinovým obalům. Došlo také k rozšíření tvarů a přibily i dva exlusivní designové květináče ve stříbrné a krásné zlaté barvě.

Umělé rostliny

Do rodiny umělých rostlin, které tvoří základ produktové řady EuroPalms přibily různé druhy umělé trávy, kompozice z kaktusů, LED rostliny  – velmi efektní umělé rostliny s integrovaným osvětlením.

Halloween

Halloweenské dekorace dostaly také nové přírůstky. Zde jsou nové dekorační lebky a také bariéra, která nahradila starý tip. Novinkou je též efektní chrlič mlhy, hororový strom, nebo umělá pavučina. další halloweenskou dekorací jsou nové náhrobní kameny v provedení muž a žena.