Novinky 2014

V roce 2014 pro nás značka EuroPalms opět připravila řadu novinek. Dočkali jsme se krásných nových umělých rostlin, světelných a vánočních dekorací, halloweenských dekorací a květináčů.

Umělé květiny

Do obrovské nabídky umělých rostliny EuroPalms přibyly nejen nové řezané rostliny, ale také květináčové umělé květiny na stůl, nové trávy a bambusy. Zajímavostí jsou také sušené rostliny z živých rostlin. Dočkali jsme se umělého asparagu, orchideí, cypřiše,  tulipánů, růží a mnoho dalších.

Květináče

Zásadní novinkou 2012 v oblasti květináčů jsou sklolaminátové květináče řady STONA a LUNA. Vyrábí se v mnoha velikostech, tvarech a barvách.

Vánoční dekorace

Ve vánoční výzdobě si nyní s produkty EuroPalms zcela vystačíte, novinkou jsou totiž nové vánoční ozdoby. N výběr je mnoho velikostí i barev v různých kusových baleních. Kromě ozdob jsou nové girlandy a umělé vánoční stromky. Zajímavé jsou určitě i nové světelné řetězy a vánoční boa.

Halloweenské dekorace

Zásadní novinkou pro halloweenskou výzdobu jsou dekorace s pohybem a zvukem. Jedná se o různé figuríny a dekorace které zajistí na halloweenské párty pořádný rozruch. Kromě figurín jsou to i další strašidelné dekorace.

Fontány

V roce 2012 jsou nové fontány s motivem Budhy a egytské historie. Krásné a velice propracované forntány jsou opatřeny čerpadlem a dekorativním LED osvětlením. Vypadají proto díky LED úchvatně i ve tmě.