Vánoční dekorace

vánoční dekoraceEuroPalms je výrobcem celé řady vánočních dekorací. V první řadě je nutno zmínit určitě vánoční umělé stromky. Po velkých zkušenostech s výrobou umělých rostlin vysoké kvality přišel boom v prodeji umělých vánočních stromků. Vánoční stromečky EuroPalms jsou mezi konkurenty jedny z nejlepších. Je kladem důraz především na autentičnost a dokonalé provedení větviček jehličí až ke kmeni stromu.

Další významnou skupinou vánočních dekorací jsou girlandy z jehličí.Vyrábí se v několika déklách, šířkách jehličí a barvách. Velmi oblíbené jsou především jedlové girlandy v délce 270cm. používají se pro profesionální vánoční výzdoby, ale i pro dekorování v domácím prostředí.

Europalms je také výrobcem krásných vánočních ozdob. Vyrábí se ve čtyřech základních barvách: černá, stříbrná, zlatá a červená. Samozřejmostí je několik velikostí. Pro své zajímavé rozměry jsou vánoční ozdoby Euro
Palms používány i pro vánoční výzdobu velikých stromů.

Vánoční světelné dekorace, to jsou především LED větvičky a stromky. Figurýny zvířátek s integrovaným LED osvětlením, ale také sněhuláci, LED řetězy a LED sněžení.

Zajímavostí jsou sněžící vánoční dekorace, které imitují padání skutečného sněhu v podobě polysterinových kuliček. Vyrábí se v podobě vánočních stromů, zátiší , nebo s roztomilými sněhuláky. Tyto vánoční dekorace jsou ta krásnou vánoční dekorací především v komerčních prostorách, výlohách, restauracích a recepcích.

Vánoční řetězy a boa pro ozdobu vánočních stromků. Tyto řetězy, nebo boa se vyrábí v několika základních barvách: červená, zelená, latá, stříbrná. Opět je na výběr několik délek a říkek těchto vánočních řetězů.

Veškeré vánoční dekorace od EuroPalms můžete vidět u značkového prodejce VANOCNI-SHOP.EU